Esmaspäev, 23.05.2022

Main Menu

Hoonest PDF Prindi Saada link

 

Männiku Ärimaja 

Hoone koosneb funktsionaalselt kahest osast: vanem osa on 1 sokli- ja 4 põhikorrusega Männiku tee tasundil ja sellega ühendatud uus 2008.a. valminud hoone osa 2 soklikorrusega ning 3- ja 4-korruseline maapealne osa. Hoones on 1 reisilift ja 1 kaubalift (1275 kg). Büroopinda 2994 m², laopinda 804 m² ja kaubanduspinda m².

 

Parkimine

Võimalus parkida hoone peamise sissekäigu ees, sisehoovis ja hoone soklikorruse tasndile jääval krundi osal. Parkimiskohti 120.

 

Turvateenused

Turvalisuse tagab integreeritud valve-ja läbipääsusüsteem ning töövälisel ajal mehitatud valve. Paigaldatud välikaamerate abil valvetöötaja jälgib toimuvat monitori kaudu, toimuv fikseeritakse valve arvutisse.

 

Telefoni-ja andmeside

Sideühendused Elion võrgu kaudu, liitumine kliendi kulul.

 

Reklaam hoonel

Hoonele on võimalik kooskõlastatult paigutada reklaami.

 

Ühistransport

Hoone asub linnaliini nr.33 ja 5 lõpppeatuse lähedal (umbes 50 m).

 

Toitlustamine

Hoone III korrusel asub toitlustusettevõte Männiku Pubi, iluste ilmade korral on võimalik einestada avatud terrassil.

 

Tehniline iseloomustus

Madalvundamendil kandekonstruktsioonina monteeritav raudbetoon, monoliitne raudbetoon ja teras. Välisseinad Columbia kivi õõnesplokk ja FIBO plokk. Vahelaed monoliitne raudbetoon ja monteeritav raudbetoon. Katus kummibituumen rullmaterjalist. Vaheseinad kergplokkidest ja teraskarkassil kipsplaatidest kivivill täitega. Siseviimistluses põranda kateteks kasutatud PVC-katet, parketti, keraamilist plaati, tolmuvaba betooni, vaipkatet ja naturaalset linoleumi. Laed on värvitud või kasutatud moodulripplage või metallripplage. Seinad – värv või keraamiline plaat. Hoones asub gaasiküttel töötav katlamaja.

 

Vanema hoone osa konstruktsioonide ja ruumide üldseisukord kuulub kinnisvaraeksperdi reitingu kohaselt kvaliteediklassi B ja uus hoone osa kvliteediklassi A.